Janna hurmasi yleisön Tuurissa

Tämän hetken yksi Suomen suosituimpiin naisartisteihin lukeutuva Janna esiintyi lauantaina Kyläkaupan Keskustorilla Natural Code by Lumene -tapahtumassa. Janna on tunnettu mm. kappaleistaan Sä et ole hullu, Läpinäkyvä ja Tytöt lähtee tanssimaan. Janna keräsi runsaasti yleisöä ja hurmasi kaikki esiintymisellään. Aurinkoinen ja positiivinen Janna jutteli faniensa kanssa ja jakoi nimmareita esiintymisensä jälkeen.

Tyynysotaa Keskustorilla

tyynysotaa

Kyläkaupan Keskustorilla pöllysivät perjantaina höyhenet, kun Joutsen Finlandin Suuressa Tyynysodassa taisteltiin trampoliinin herruudesta.

Viime viikon perjantaina Kyläkaupan Keskustorilla pöllysivät höyhenet, kun Joutsen Finlandin Suuressa Tyynysodassa taisteltiin trampoliinin herruudesta. Kaikki osanottajat palkittiin iloisen mielen lisäksi myös palkinnoin.

Facebook
Twitter
WhatsApp